Unluler nasıl zayıflıyor?

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
256,928
Tulin Şahin, Nurgul Yeşilcay, Şenay Akay, Seda Sayan, Sibel Can ve Berna Lacin gibi fiziğine onem veren unlu isimlerin zayıflama sırlarını acığa cıkarttık Sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmiş olan bu

Tulin Şahin, Nurgul Yeşilcay, Şenay Akay, Seda Sayan, Sibel Can ve Berna Lacin gibi fiziğine onem veren unlu isimlerin zayıflama sırlarını acığa cıkarttık Sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmiş olan bu unluler gibi sizde formda kalabilir ve fiziğinizin guzelliğini uzun yıllar boyunca koruyabilirsiniz İşte unluler ve işte unlulerin zayıflama yontemleri;
imagesunlulernasilzayifliyor5aea45ecadae1
Unlulerin zayıflama diyetlerine goz atarak kendiniz icin en uygun ola diyet programını secin ve bu programa ayak uydurunBeslenmenizde birkac değişiklik yaparak unluler kadar estetik olabileceğinizi unutmayın En onemlisi de ozguveninizi kaybetmeyin
Unlulerin zayıflama diyetleri Tulin Şahin diyet listesi
Sabah (0900 – 0930)
3 dilim kepekli, cavdarlı light ekmek, ceşitli peynirler, bal, zeytin, her iki gunde bir yumurta mutlaka yenmeli İcecek olarak şekersiz cay ve taze sıkılmış portakal suyu oneriyorum Ardından 1 kase mevsim meyvesi salatası uzerine, 2 kaşık badem eklenerek mutlaka her sabah tuketilmeli Bu guzel bir cilde sahip olmanıza, toksinleri atmanıza yardımcı olacaktır
Oğlen (1230 – 1330)
Sebzeli ve domates soslu makarna yanına su veya light kola, tatlı olarak ise light 3 top dondurma (her zaman tercih sutlu tatlılardan yana olmalı)
Ara oğun (1530 – 1630)
1 paket kepekli kraker ve 1 elma
Akşam (1800 – 1900)
Ton balıklı salata uzerine zeytinyağı ve limon sos yanına bir dilim kepekli ekmek, 1 kadeh şarap veya su
Eğer acıkılırsa urunu (saat 1900’dan itibaren)
1 tabak meyve salatası uzerine 2 kaşık sade yoğurt, tuzsuz badem ve her gece yatmadan once 1 bardak sut
“Benim diyetimin mantığı şu, az ama sık yemek Oğlen sağlam yemek, akşam hafif yemek ama mutlaka yemek Cunku insanlar akşamları yemeden uyursa, ya da hic yemezse kilo vereceklerini zannediyorlar Ayrıca en az iki gunde bir duzenli olarak spor yapmak
Nurgul Yeşilcay diyet listesi
“Cok sık ve azar azar yiyorum Her gun mutlaka cikolata yerim Cikolata benim vazgecemediğim ve vazgecmeyi de duşunmediğim bir yiyecek Ancak cok bayıldığım zararlı bir yemek var, kızartma Cok yiyordum, ancak şimdilerde miktarını azalttım Kızartmayla arama mesafe koymamın nedeni ise kilo almak değil, zararlı olması
Şenay Akay diyet listesi
Sabah
Mutlaka su ile başlarım gune Ardından sıkı bir kahvaltı yaparım; kahvaltı tum oğunlerin kralıdır, insan kendi vucudunu tanımalı ve ona gore bir diyet uygulamalı Onun icin kahvaltı benim icin cok onemli Sıkı bir kahvaltının ardından dune başlarım
Ara oğun
Elma veya meyve salatası
Oğlen
Salata, diyet yoğurt veya sadece makarna
Ara oğun
Kepekli tost olabilir
Akşam
Izgara tavuk ya da balık, yanına salata yiyorum Tabii yağsız ve tuzsuz olması şartıyla Yatmadan once
Meyve salatası veya sadece yoğurt
Şekerim cok sık duştuğu icin diyet cikolata
Hamur işi, tuzluyağlı yiyecekler, cay ve kahveden uzak bir yaşam suruyorum
Gunde bir saat yuruyuş veya aletli jimnastik yapıyorum
Ceviz ve fındığı yararları acısından tuketiyorum
Ara sıra kendimi mutlu etmek icin diyetimin dışına cıkıp mantı yiyorum
Seda Sayan diyet listesi
Sabah
6–7 tane kuru kayısı
2 bardak su
Yarım saat sonra
1 bardak bitki cayı
2 tane domates
Biraz beyaz peynir
Oğlen
Bol zeytinyağlı salata veya domateslipeynirli tost
Akşam
Ya balık salata ya da et salata, eğer canım cok isterse sadece pilav veya makarna, ancak yanında hicbir şey yemiyorum Gece yatmadan once de meyve yerim Gun icinde olabildiğince bol su icerim
Sibel Can diyet listesi
Kahvaltı (0700–0900) arası
1 kibrit kutusu buyukluğunde
(30 gr) diyet peynir grubu
1 dilim kepekli ekmek
Sınırsız soğuş domates, salatalık, yeşil sivri biber, marul, maydanoz
4 adet yağ ilave edilmiş siyah zeytin
1 tatlı kaşığı doğal recel
Şekersiz acık limonlu cay
Kuşluk: (1000–1100)
1 porsiyon mevsim meyvesi
Oğlen: (1200–1400)
1 kase yağsız sebze corbası
3 adet kofte buyukluğunde
(90 gr) yağsız etten hazırlanmış ızgara kofte, tavuk ya da balık
1 su bardağı 200 gr diyet yoğurt
1 ince dilim kepekli ekmek
1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile hazırlanmış sınırsız mevsim salatası
İkindi: (1600–1700)
1 kibrit kutusu buyukluğunde 30 gr diyet peynir grubu
2 adet grisini
Sınırsız soğuş domates, salatalık, sivri biber, marul, maydanoz vs
Şekersiz bitki cayı (ıhlamur, ada cayı, kuşburnu vs)
Akşam: (1800–2000)
1 porsiyon (1 kase) yağsız mercimek corbası
1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile hazırlanmış sebze yemeği
Yağsız sınırsız mevsim salatası
1 ince dilim kepekli ekmek
1 su bardağı (200 gr) diyet yoğurt
Gece: (2200)
1 porsiyon mevsim salatası
4 adet kuru kayısı, 2 adet ceviz ici
Yatarken:
1 bardak oda sıcaklığında su Ayrıca her gun 8–12 bardak su
Berna Lacin diyet listesi
“Doğum sonrası cok fazla kilom vardı Diyetisyen bana cok sert bir diyet verdi Bende kilo takıntısı oluştu ve bir sene boyunca tek bir gram veremedim Sonra kilo takıntımı bir yana atıp sağlıklı bir beslenme rejimiyle her şeyden yiyerek yavaş yavaş tum fazla kilolarımı verdim Ayda bir kilo olmak uzere bir senede 10 kilo verdim Vucudumda deformasyon da olmadı Diyelim canım cok simit cekiyor, yiyorum ama tamamını değil yarısını Krema, sos, şarkuteri gibi yiyecekleri sevmem de kullanmam da Tencere yemeklerini, zeytinyağlıları cok seviyorum Cips, abur cubur alışkanlığım hic yoktur Ayrıca cok hareketliyim
h 3Unluler nasıl zayıflıyor?

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.