"Sigarayı Bırak" Diyen Doktordan Çıkar Çıkmaz Sigara Yakan İnsan

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Benzer konular

• Soru
Sigara içenlerin neredeyse tamamı sigaranın zararlı bir madde olduğunu kabul edip, bu bağımlılıktan kurtulmak ister. Aynı zamanda yine neredeyse tamamı sigaranın kendisine ve sevdiklerine tehlike oluşturduğunu, başkalarını ne kadar rahatsız ettiğini, maddi ve manevi zararlar oluşturduğunun da...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Sigarayı Nasıl Bırakabilirim - Sigarayı Bırakma Yolları Akciğer kanserinin baş sorumlusu... SiGARA Sigarayı bırakma sebeplerinizi ve bırakmakla kazanacağınız sağlığınızı ve diğer şeyleri düşünün. Mesela, daha uzun yaşamak ve kendinizi daha iyi hissetmek. Herkes sigaranın zararlarını bilir. Siz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
2
  • Soru
Sigaranın sıhhate ziyanları konusunda internette arama yaptığınızda onbinlerce yazı,makale ve bilimsel araştırma sonuçları bulursunuz.Bu yazımızda,artık sağır sultanın bile duyduğu,okuma-yazması olmayanın bile detaylı bildiği zararlarından kelam etmeyeceğiz,ancak; akupunktur ile sigara (ya da...
Cevaplar
0
Görüntüleme
2
  • Soru
Sigara içmek keyiflidir, sigara neşe,mutluluk verir, sigara her zaman yanımızdadır.Şahsen ben ilk onunla ergenliğe bastım, belki de o anlardaki en önemli ve tek şahidim o. İlk onunla mahremiyetimi sakladım, onunla güldüm, onunla hüzünlendim. İlk seks deneyimimden sonra oluşan mutluluğu ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Sigarayı bırakmak istiyorum ama ya kilo alırsam? Günümüz toplumunun yetişkin bireylerinin yaklaşık % 30 u sigara kullanmakta ve bu oran her geçen gün giderek artmakta. Bir diğer yandan ise birçok kişi bu alışkanlıktan kurtulmak düşüncesinde olup bir türlü düşünceyi eyleme geçiremektedir. Bu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
Üst Alt