Rüyada Arz ve takdim Görmek

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Bir kimse rüyada bir ordunun kumandanına arz ve takdim edildiğini*kumandanın da kendisine dargın olduğunu görse, rüya sahibinin büyük bir günah işlediğine kötüye işaret eder Eğer kumandanın kendisinden hoşnut olduğuna inanıyorsa, Allah (CC) o kimseden razı olur Eğer kendisinin arz ettiğini ve anda durduğunu görse, o kimse kendisine yetecek bir meblağ elde edilecek bir işle uğraşır Eğer kendisine bir şey verilse, ümit ettiği şeye nail olur Arz ve takdim eden birey gereklilik sahiplerinin durumlarını araştıran ve onları endişe ve kederden kurtaran bir kimsedir Eğer kendi halini ana talep ettiğini ve derhal işinin de bittiğini görse, o kişinin orada öleceğine kötüye işaret eder Eğer kendi halini ana arz etmeyip istediği halde arz edemediğini gören kimse, ölüme yakın bir durumdan*selamete çıkar Oysa bu, devamı olmayan bir selamettir Divan ise dünya belalarıdır Arz ve ibraz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki açıklama bölümümüzden yazabilirsiniz

Rüyada bir ordunun kumandanına arz ve takdim edildiğini görmek genellikle kişinin çevresindeki otorite figürleriyle olan ilişkilerine ve Allah'a karşı durumuna işaret eder. Kumandanın rüya sahibine dargın olması, büyük bir günah işlendiğine veya hatalı bir davranış sergilendiğine işaret edebilir. Eğer kumandanın hoşnut olduğuna inanılıyorsa, bu durumda Allah'ın rüya sahibinden razı olacağı söylenebilir.

Rüya sahibinin arz ettiği şeyin kabul edildiğini görmesi, beklediği bir iş veya meblağın elde edileceğine işaret edebilir. Eğer kendisine bir şey verildiğini görürse, umduğu şeye kavuşacağı anlamına gelebilir.

Arz ve takdimde bulunan birey, çevresindeki insanların durumlarını araştıran, endişe ve kederlerini gideren biri olarak yorumlanabilir. Kendisinin arz ettiğini ve kabul edildiğini görmesi ise olumlu sonuçlar alacağına işaret edebilir.

Ancak, eğer kişi kendi durumunu arz edemiyor ve istediği şekilde takdim edemiyorsa, bu durum ölümle ilişkilendirilebilir. Öte yandan, bu durumdan sağ salim çıkmak ise olumlu bir şekilde yorumlanabilir, ancak bu durumda selametin kalıcı olmadığı vurgulanabilir.

Son olarak, divanın dünya belalarını simgelediği ve bu durumun genellikle olumsuz anlamlar taşıdığı söylenebilir. Rüya tabiri konusunda daha fazla detay veya başka sorularınız varsa yazmaktan çekinmeyin.

Geri