İlkyardım Cantasında Bulunması Gerekenler

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
256,928
İlkyardım Cantasında Bulunması Gerekenler

• 5x5 ve 10x10 cm steril gazlı pedler, ve bir rulo gazlı bez

• Ceşitli boylarda yapışkan bandajlar

• Elastik bir bandaj

• Pamuklu temizleme bezleri

• Nonalerjik yapışkan bant

• Makas ve cımbız

• Termometre

• Toplu iğneler

• Yaraları temizlemek icin sıvı sabun

• Tek kullanımlık elenler

• Kucuk el feneri ve ekstra pil

• Tek kullanımlık soğuk kompres paketleri

• Ucgen bandaj

• İlk yardım kitapcığı

• Acil yardım numaraları

• Evde yaşayan kişilerin alerjilerinin ve ilaclarının listesi

Alıntı

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Benzer konular

• Soru
İlk yardım malzemelerinin hazır olması, acil durumlarla daha kolay başa çıkabilmeyi ve stresin azalmasını sağlar. Ayrıca, aile bireylerinizin acil durumlarda güvenli ve çabuk nasıl müdahale edeceklerini bilmeleri son derece önemlidir. İlk yardım eğitim merkezlerinden ilk yardım ve CPR ile...
Cevaplar
0
Görüntüleme
3
  • Soru
İlk yardım cantasında olan gerecler,İlk yardım cantasında olan malzemeler İlk yardım cantasında bulunması gerekenler İlk yardım cantasında neler olmalı imagesilkyardimcantasindanelerbulunmali5aff21655a8a1 İlk Yardım cantasında neler bulunmalıdır Yaraları ortmek ya da temizlemek icin steril...
Cevaplar
0
Görüntüleme
2
  • Soru
İlkyardım cantasında bulundurulması gerekenler İlk yardım cantasında bulunan malzemeler İlk yardım cantasının kapsamı, kullanılacağı yere gore değiştirilir Orneğin arazide calışan bir orman işci kampında, canta malzemelerine yılan serumu, antihistaminikler ve bazı acil ilaclar ilave edilir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
İlk Yardım Malzemeleri nelerdir İlk Yardım Malzemeleri ve gorevleri İlk Yardım Malzemeleri nasıl kullanılır Oncelikle ilk yardım malezemeleri nelerdir bakalım İlk Yardım Malzemeleri, acil ve ilk mudahale anında kanı durdurmaya, yaranın mikrop kapmasını onlemeye ya da benzer durumlara karşı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
İlk Yardım Aracları nelerdir İlk Yardım Malzemeleri Nelerdir? İlk Yardım Aracları İlk Yardım Malzemeleri, acil ve ilk mudahale anında kanı durdurmaya, yaranın mikrop kapmasını onlemeye ya da benzer durumlara karşı ihtiyac duyulan temel malzemelerdir İşyerlerinde Bulunması Gerekli Olan İlk...
Cevaplar
0
Görüntüleme
1
Üst Alt