Galatasaray maçı için tarihi prim!

kaptan-8

Yönetici
Co-Admin
Tepkime
0

Konyaspor'da Galatasaray maçı için tarihi prim! Daha önce böylesi görülmedi​

Konyaspor hafta sonunda Galatasaray'ı ağırlayacak. Her iki takım için de çok önemli bir karşılaşma olacak. Sarı kırmızılılar yense de berabere de kalsa şampiyon olacak. Ev sahibi takım da her iki ihtimalde ligde kalacak. Ancak ikisinden birisi yenilirse durum çok değişecek. Konyaspor tarafında şampiyonluk yarışının stresinin bir önemi yok. Onlar ligde kalmak için seferberlik ilan etme kararı aldı.​

20052024230502_5206569_23_5-1.jpg

FUTBOL HABERLERİ | Galatasaray'a sahasında kaybetmesi durumunda ligden düşme ihtimali bulunan Konyaspor'da şehir ayağa kalktı. Şampiyonluk yarışının kendilerini ilgilendirmediğini belirten Konya şehrinin önde gelenleri ligin son maçı için tarihte görülmemiş bir kampanya başlattı.

YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILACAK İDDİASI

İddialara göre şehrin önde gelenleri hafta içinde bir yardım sandığı (banka hesabı şeklinde) oluşturacak. Bu yardım sandığına şehrin ileri gelenleri ister kendi adları adına açık açık, isterse de isim belirtmeden 'Konyaspor için' diyerek bağışta bulunacak.

ÖNCE BORÇLAR ÖDENECEK KALIRSA PİRİM VERİLECEK

Toplanan para Cuma günü Konyaspor kulübünün hesabına aktarılacak. Yönetim de maçtan önce hem oyuncuların kalan ödemelerini tamamlayacak. Meblağın artması durumunda da Galatasaray maçı için galibiyet primi olarak verileceği futbolculara anlatılacak.

TÜM KONYALILARA ÇAĞRI

Bu hesaba sadece Konya'da yaşayan değil İstanbul da dahil Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde yaşayan Konyalılardan destek bekleniyor.

KÜME DÜŞME TEHLİKESİ VAR

Konyaspor sahasında Galatasaray'ı yenerse 44 puana yükselecek. Hiç bir maça bakmadan ligde kalacak. Beraberlik durumunda Hatayspor Rizespor'u, Pendikspor da Gaziantep'i yense bile düşmeyecek. Hatayspor Rizespor'u, Gaziantep de Pendikspor'u İstanbul'da yenerse, Konyaspor da Galatasaray'a yenilirse ligden düşme ihtimali ortaya çıkacak.

fotospor.com

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Üst Alt