Dunyanın En Buyuk Binası Nerede Kac Katlı

Bu Alanı Sizin İçin Ayırdık !

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
16
İtibar
0
Coin
256,928
Dunyanın En Buyuk Binası Nerededir, Kac Katlıdır

Burj Halife Dubai'de inşa edilen dunyanın en yuksek binasıdır Burj Halife 160 katlı ve 818 metre Uzmanlara gore, Burj Halife'nin yukseklik rekoru en az 10 yıl boyunca kırılamayacakBurc Halife Dubai'de inşası 4 Ocak 2019 tarihinde tamamlanan dunyanın en yuksek gokdelenidirEski ismi Burc Dubai'dir Adını Halife Bin Zayid El Nahyan'dan almıştır

İşte Dunyanın En Buyuk Binası

imagesdunyaninenbuyukbinasineredekackatli5ad8bd61c14ef

imagesdunyaninenbuyukbinasineredekackatli5ad8bd62d8ebd

Yorum yapmak için hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir

Hesap Oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu kolay!

Giriş Yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Benzer konular

• Soru
Dubai’de yukselen dunyanın en uzun binası icin Gines Rekorlar Kitabı’nın editorleri bir kez daha rekor yazdı Nisan ayında dunyanın en uzun binası olarak tescillenen ve ulaşacağı yukseklik bir sır gibi saklanan Burj Dubai, şimdiden 2257 ft’e yani 688 metreye ulaştı İnsan eliyle yapılan en...
Cevaplar
0
Görüntüleme
1
  • Soru
Dunyanın En Buyuk Pastası nerede yapıldı Dunyanın En Buyuk Pastasının buyukluğu Dunyanın En Buyuk Pastası kac kilo Dunyanın En Buyuk Pastası resimleri Dunyanın En Buyuk Pastası imagesdunyaninenbuyukpastasi5afac2814d1ff 16 Ocak 2006 yılında 8 ton ağırlığında yapılan bu pasta Bu Guinness...
Cevaplar
1
Görüntüleme
2
  • Soru
Turkiyenin En Buyuk Binası 2019 Ulkemizin En Buyuk Binası, Turkiyenin en buyuk binası kac katlı Turkiyenin en buyuk binası Safir Turkiye'nin ve Avrupa'nın en yuksek binası olan 236 metre yuksekliğiyle İstanbul Sapphire Turkiyenin En Buyuk Binası Kiler GYO tarafından 250 milyon dolar yatırımla...
Cevaplar
0
Görüntüleme
3
  • Soru
Dunyanın En Buyuk Ucağı resimleri imagesdunyaninenbuyukucagihakkindabilgi5afabc9ca53f9 Airbus A380, gunumuzde, Airbus SAS (EADS) tarafından seri uretim cercevesinde uretilen, dunyanın en buyuk iki katlı geniş govdeli (wide body aircraft) sivil yolcu ucağıdır Dunyanın en buyuk yolcu ucağı A380...
Cevaplar
1
Görüntüleme
3
  • Soru
Dunyanın En Buyuk Ağacı Kac Metredir? Hic merak ettinizmi Dunyanın En Buyuk Ağacı Kac Metre acıkcası ben merak ettim ve oğrendim hemen bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyorum bakın Dunyanın En Buyuk Ağacı Kac Metreymiş imagesdunyaninenbuyukagacikacmetre5af17b2916a44gif Yeryuzunde yaşayan en...
Cevaplar
1
Görüntüleme
4
Üst Alt