Ay tutulması nedir - Ay tutulması nasıl olur

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan nilova
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Konuyu Yükselt

nilova

Yeni Üye
Ay tutulması,
Ay tutulması nedir,
Ay tutulması nasıl olur,
Ay tutulması nedemektir,

Ay tutulması :
Dünya, Güneş ile Ay arasına girerek, Ay’ın bütününü veya bir bölümünü gölgelerse ay tutulması meydana gelir.

Benzer konular

• Soru Soru
GeForce NOW, Windows 7, Windows 8.1 ve macOS 10.11-10.14 desteğini sonlandırıyor. Eski işletim sistemleri, güncellemelerden mahrum kalabilir. NVIDIA’nın popüler bulut oyun servisi GeForce NOW, Kasım 2024’ten itibaren Windows 7, Windows 8.1 ve macOS 10.11-10.14 sürümlerine olan desteğini...
Cevaplar
0
Görüntüleme
141
  • Soru Soru
Google, olimpiyatlar için özel olarak hazırladığı Gemini reklamı ile ilgili çok fazla tepki aldı ve reklamı kaldırmak zorunda kaldı. Google şirketinin, Gemini özelliğini tanıtan reklamı olimpiyatlarda pek de başarılı olamadı. Günler süren tepkilerin ardından, Google “Sevgili Sydney”...
Cevaplar
0
Görüntüleme
56
  • Soru Soru
Infinix tarafından tanıtılması beklenen ve üzerinde çalışılan firmanın ilk tableti olacak Infinix Xpad özellikleri sızdırıldı... Android telefon pazarı kadar tablet pazarı da günden güne genişlemeye devam ediyor. Birçok firma tarafından büyük bir rekabetin olduğu bu pazara Infinix tarafından...
Cevaplar
0
Görüntüleme
121
  • Soru Soru
Bir arkadaşımızın paylaştığı bir yazıdan sizlere alıntı yapmak ve üzerinde birlikte sizleri düşünmeye davet etmek istiyorum. İlk okuduğunuzda belki, çok haklı arkadaşımız diyebilirsiniz ama biraz düşündüğünüzde, hatta çevremizde yaşananlara baktığımızda, bir yerlerde sorun olduğunu fark...
Cevaplar
0
Görüntüleme
147
  • Soru Soru
Bildiğiniz gibi Kur’an, iniş sırasına göre günümüzde elimizde yok. Ama eksiksiz ve Allah’ın kendi korumasında olduğuna dair Rabbimizin bu konuda bir hükmü, garantisi var ve Allah Kur’an’ı ben koruyorum diyor. Yani Kur’an bir bütün olarak korunuyor, ONUN İÇİNDE BİZLER ONUN BÜTÜNÜNDEN İSTİFADE...
Cevaplar
0
Görüntüleme
156
Geri